Yağda şikayet var !

* Türkiye' nin en ünlü yağ markasına karşı eylem mi
yapıyorlar? Kim bunlar?

*Tüketici Nezahat Uzun, yıllardır kullandığı ve güvendiği yağ tenekesinden tenceresine bir yemeklik yağ akıtınca şok geçirdi. "İncelenmesini istiyorum" diye TTKD yöneticilerine başvurdu.

 

* TTKD yöneticileri de gözlerine inanamadılar. Şikayet dilekçesini aynen yayınlıyoruz.  Biz aradık, ulaşamadık. Şirket yöneticileri,lütfen , aşağıda telefonu ve açıklaması olan tüketicimizi arayarak, "NE OLUYOR, NEDEN ŞİKAYET EDİYORSUN?" diye sorsunlar ve bize de bilgi  versinler. Ha, bitmedi. www.sikayetvar.com adresinde de çok sayıda benzer şikayet var.. Lütfen açıklama  yapın sayın yöneticiler.. Merakla bekliyoruz. Diğer sayfada "At eşşek domuz yediren" kişileri "Bakanlık" teşhir etmiş, bi z de yayınlıyoruz, ne yapalım. Lütfen açıklama.. neden...niçin..Bu kadar kötü insanlar mısınız? Yoksa abartılıyor mu? Yalan ve yanlış mı?

İşte üretim ve  son kullanma  tarihi: Üretim: 29.07.2016; Son k. Tarihi: 29.07.2018...5 ay önce üretilmiş....

 

Adresimiz : Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat:9, No:1434 , Okmeydanı- Şişli / İSTANBUL 
   TEL:  0535 013 35 40 - 0553 856 29 18 ( WhatSapp üzerinden şkayetllerinizi yazın, evraklarınızın fotokopisini gönderin, inceleyip, size döneceğiz.   http://www.ttkd.org.tr    e-mail:sikayetler1@gmail.com  
 e-mail:
tuketicilerikoruma@yahoo.com                      

Bu web sitesi, ADOBE MUSE ile gerçekleştirilmiş bir tasarımdır. İzinsiz alıntı yapılamaz