Tayfun Aktaş, Yalova Termal Palace sözleşmesini TTKD hukuk Servisinden aldığı destekle kısa sürede nasıl fesih ettirdi? İşte öyküsü, işte gerekçeli kararı:

*Delil olarak getirtilen “Tapu kayıtları, dava konusu sözleşme ile eşleştirildiğinde”, bana “ farklı, ilgisiz ve değersiz bir yer satıldığı” ; sözleşme ile eşleşmediği” diğer bir ifade ile dolandırılmış olduğum da ortaya çıkmış oldu..

*Sayın Av, Sema Ozan’ın cevapları da, “Tapu verilmiştir.. davacı yanın mağduriyetinin olmadığı izahtan varestedir..” şeklinde yazılı beyanında da, bana karşı  “farklı şirkete ait değerli bir mal yerine,  -GEO…- diye bir şirketten tapu düzenlemelerine”  rağmen  Dava açmakta hukuki yararı yoktur” iddiası da, geçersiz boş sözlerdir. Bir avukata yakışmaz. Sözlerinin yasal dayanağı yoktur; yaşadığım dolandırıcılık olayını ört bas etme gayretinden farklı bir şey değildir.

SAYIN MAHKEMENİZİN, TALEBİM DOĞRULTUSUNDA “YUKARIDA AÇIKLANAN SAHTE DEVREMÜLK SATIŞ SÖZLEŞMESİNİN ,6502 SAYILI TKHK, 6098 SAYILI BORÇLAR KANUNU VE 634 SAYILI KAT MÜLKİYETİ KANUNU’NA GÖRE FESİH EDİLMESİNİ VE YASAL FAİZİ İLE BİRLİKTE BEDELİNİN DAVALIDAN, EN YÜKSEK BANKA FAİZİYLE ALINMASI ŞEKLİNDE KARAR VERİLMESİNİ” SAYGI İLE ARZ EDERİM."

demiş ve davayı kazanmıştır.

TTKD, Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği
Adresimiz : Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat:9, No:1434 ,
Okmeydanı- Şişli / İSTANBUL     TEL:  0553 856 29 18 - 0535 013 35 40 (WhatSapp)
 
http://www.ttkd.org.tr   e-posta:  tuketicilerikoruma@yahoo.com                      

Tüm evraklarınızı WhatSapp üzerinden atabilir, anlık görüşmeler yapabilirsiniz