mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 

"2017 Altın Marka Tüketici Ödülü" kimin olacak?

*Tespitler, 6502 sayılı TKHK ve ilgili yönetmelik kapsamında, AB Marka Tanıtma Geliştirme Ajansı tarafından yapılıyor ; TTKD ödüle aday gösteriyor.

Önemli bir referans
kurumu olduk...
Tavsiye ettiğimiz ürünleri rahatlıkla tüketebilirsiniz... TTKD nin 30 yıllık geçmişinde, laboratuvar çalışmasında binlerce analiz / test-araştırma yapıldı. Binlerce mikro organizma sonucu elde edildi..TTKD,  HACCP kriterlerinde çalıştı, yüzlerce eğitim verdi...Her zaman 1 numara oldu..Türkiye ve Dünya tüketicilerine tavsiye ettiğimiz bazı marka şirketler, bu haberi milyonlarca gazete baskısı ve çok dakikalar içeren TV reklamları ile kamuoyuna duyurdular.. Bazı gazete kupürlerini geçmişe dönük "Zaman tüneli" içinde sunuyoruz.

Kaliteli mal ve hizmetleri araştırarak, kıyaslayarak sunmak; eksikliklerin giderilmesine katkı sağlamak bizim görevimiz içindedir. Bu ürünleri biz tüketiyoruz. Türkiye'nin ilk tüketicileri koruma girişimiyiz. TTKD, Türkiye' nin ilk tüketici derneğidir.

 TTKD Seçiyor?

Adresimiz: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat:9, No:1434 , Okmeydanı- Şişli / İSTANBUL    TEL:  0553 856 29 18

web: http://www.ttkd.org.tr     e-mail: tuketicilerikoruma@yahoo.com  (Şikayetlerinizi e-posta ile bildirin, sizi  biz arayalım)                 

Bu web sitesi, Mehmet Barak  tarafından ADOBE MUSE ile gerçekleştirilmiş bir tasarımdır. İzinsiz alıntı yapılamaz